کاربردها

مبلمان

برای ایجاد فضای داخلی مدرن و شیک می توانید از مبلمان بامبو کمک بگیرید.

مبلمان بامبو با دوام و با سلیقه

مبلمان در فضاسازی هر ساختمان  نقش مهمی دارد.

استفاده از مواد طبیعی در مبلمان، مانند بامبو فضایی گرمتر و دلپذیرتر فراهم می کند. بامبو حتی در فضای داخلی مدرن، برای مثال در ترکیب با فولاد و شیشه، گرمابخش محیط است.

مزایای بامبو

بامبو مزایای بسیاری نسبت به سایر مصالح دارد:

 

  • ظاهر طبیعی آن، که به انتخاب شما از بافتی خطی و منظم تا ظاهری با خطوط نامنظم و طبیعی  بر روی دیوار ایجاد می کند.
  • انتشارناچیز مواد ناسالم باعث ایجاد محیطی سالم در فضای داخل ساختمان می شود.
  • با تثبیت گاز دی اکسید کربن، در هماهنگی ساختمان با اصول پایداری، به افزایش امتیاز ساختمان برای گواهی های ساختمانی Breeam  و LEED کمک می کند.
  • استحکام بالای بامبو لایه ای و فشرده در پانل ها و تیرها.

مبلمان خلاقانه بامبو

Zoku یک هتل مفهومی برای مسافران بین المللی است که مدت طولانی در شهر اقامت دارند. اتاق های هتل به صورت خلاقانه برای اقامتی طولانی مدت طراحی شده اند. از جمله یک آشپزخانه و انبار در یک فضای نسبتاً کوچک. مصالح طبیعی مانند بامبو و بلوط به صورت گسترده استفاده شده ; مصالحی که حس گرمی “خانه” را ایجاد می کنند.

مصالح طبیعی به عملکرد بهتر کمک می کنند

افراد در یک محیط طبیعی عملکرد بهتری دارند و احساس راحتی بیشتری می کنند، با افزودن (تا حدی) بامبو به مبلمان، حس فضای طبیعی را می توان به راحتی به یک اتاق دکور شده اضافه کرد. در ترکیب با دیوار پوش یا کفپوش بامبو، با مصالح استیل یا شیشه ، تاثیر طبیعی بودن را می توان افزایش داد.

چندین ترکیب و سبک موجود 

کمپانی موزو محصولات بامبو را برای استفاده فضاهای داخلی در طرح های

 Side Pressed, Plain Pressed، Density در رنگ های طبیعی و کاراملی فراهم می کند. این طرح ها به راحتی می توانند با کف های مختلف بامبو، با پروفیل پنجره وسقف ترکیب شوند. پانل های بامبو درمدل Density Tiger که مخلوطی از رنگ طبیعی و کاراملی است نیز موجود است.

مبلمان با bamboo panels یا beams

پانل ها و تیرهای بامبو سالید می توانند به عنوان مواد پایه برای مبلمان مانند میز، کابینت و کانتر استفاده شوند. ساخت چند لایه بامبو جلوه خاصی در لبه پانل ها و تیرهای بامبو ایجاد می کند. با طراحی درست، این ویژگی نقطه قوت طرح مبلمان باشد. پوشش نهایی تا حد زیادی مشخص می کند که در نهایت مبلمان چگونه به نظر می رسد.

مبلمان بامبو بدون CO2

موزو برای هر نوع مبلمان، محصولات بامبو بادوام ودوستدار محیط زیست پیشنهاد میدهد. بررسی چرخه زندگی محصولات که توسط دانشگاه TU Delft طبق ISO 14040/44 انجام شده ثابت می کند که محصولات بامبو موزو در چرخه کامل حیات تثبیت کننده گاز دی اکسید کربن هستند. به لطف این نتایج، از محصولات MOSO® Bamboo می توان برای دستیابی به امتیاز بیشتر برای صدور گواهینامه ساختمان سبز مانند LEED و BREEAM استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *