کاربردها

میز کار

یک میز کار با دوام و پایدار ®MOSO بامبو مزایای زیادی نسبت به سایر مصالح دارد و سالها دوام خواهد داشت.

میز کار بامبو سخت و پایدار

نام میز کار گویای همه چیز است،این جایی است که کار انجام می شود ومواد تحت استفاده دایم هستند. بامبو برای میز کار به عنوان یک متریال بادوام، طبیعی و بسیار مقاوم، محبوبیت فراوان دارد، چه برای میز کار دفتر، چه صفحه کابینت.

مزایای بامبو

آشپزخانه ساخته شده از بامبو مزایای بسیاری نسبت به سایر مصالح دارد:

 

  • ظاهر طبیعی آن ، که به انتخاب شما از بافتی خطی و منظم تا ظاهری با خطوط نامنظم و طبیعی  بر روی دیوار ایجاد می کند.
  • متریالی با ثبات شکلی مناسب هم به صورت فشرده با لمینیت شده برای استفاده در درها و قاب ها.
  • انتشار ناچیز مواد ناسالم باعث ایجاد محیطی سالم در فضای داخل ساختمان می شود.
  • تنوع کافی با نقش، رنگ و ابعاد متفاوت.
  • با تثبیت گاز دی اکسید کربن، در هماهنگی ساختمان با اصول پایداری، به افزایش امتیاز ساختمان برای گواهی های ساختمانی Breeam  و LEED کمک می کند.

میز کار بامبو در آشپزخانه

هنگام انتخاب میز کار در آشپزخانه ،ظاهر،مشخصات فنی و قیمت نقش مهمی دارند،بامبو، طبیعی است، جایگزین سریع رشد برای انواع دیگر متریال ها، ظاهر طبیعی و سخت بودن آن امتیاز بالای آن محسوب می شود. یک پنل بامبو ®MOSO، به ویژه در مدل های دارای لایه بالایی با High Density، مستحکم و بسیار مناسب به عنوان یک میز کار است، مانند چوب، شما می توانید ظاهر پایان کار را با روغنی که خودتان انتخاب کردید، تعیین کنید. برای یک عمر طولانی در آشپزخانه، یک میز کار باید با یک روغن یا لاک پوشانده شود. بستگی به کاربرد آن باید میز کار در فواصل منظم نگهداری شود.

میز کار بامبو در مبلمان اداری

یک المان طبیعی احساس گرمی و زندگی را به فضای کار وارد می کند که کمک می کند کارمندان احساس بهتری داشته باشند. و یکی از این المانها رویه میز کار است. برای این انتخاب علاوه بر ظاهر، خصوصیات فنی و قیمت نقش مهمی دارند. پنل بامبو موزو به خصوص با لایه رویه Density ، مستحکم و بسیار مناسب یک میز کار است و با پوشش مناسب، سالها دوام خواهد داشت. چون پانل ها از متریال طبیعی ساخته شده است هیچ دو میز کار شبیه هم نیستند، اما همیشه کیفیت بالایی دارند.

صفحه رومیز بامبو

خلاقیت طراح در ترکیب با ویژگی های خاص بامبو، میز را به یک مبلمان خاص تبدیل می کند. پنل بامبو موزو به خصوص با لایه رویه Density، مستحکم و بسیار مناسب یک میز کار است و با پوشش مناسب، سالها دوام خواهد داشت. برای این منظور موزو پانل های چند لایه بامبو را درطرح ها و ابعاد متنوع پیشنهاد می دهد. نجاران می توانند با هر پایه ای، از این پانل ها برای صفحه رویه میز استفاده کنند. می توان با ترکیب با پروفیل های  بامبو، یک میز کامل بامبو نیز تولید کرد.

بسیار سخت و بادوام

بامبو گونه موزو یکی از گیاهان با رشد سریع روی زمین است. ساقه های بامبو از ریشه ای مشترک زیرزمینی رشد می کنند و پس از 5 سال می توان یک ساقه را برداشت کرد، در حالی که گیاه همچنان به رشد خود ادامه می دهد، این به این معناست که می توان از بامبو بدون تخریب جنگل استفاده کرد. بعد از برداشت، ساقه های بامبو باز شده و پوست خارجی آن کنده می شود. با فرآیند انحصاری موزو ، ثبات شکل پانل ها در سری Density، پنجاه درصد افزایش یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *